Webové stránky

Vytváříme webové stránky na míru dle Vašich požadavků. Zajistíme kompletní realizaci od návrhu až po spuštění včetně zřízení domény a hostingu. Spuštěním a testováním to u nás nekončí. Náš redakční systém pro správu Webu je pravidelně aktualizován a doplňován o nové funkce.

Nejčastěji řešené případy

Jak probíhá vývoj webu

1. Úvodní schůzka

Na této schůzce seznámíte náš tým s Vašimi požadavky, řeknete nám něco o Vás a představíte nám Váš cíl. Náš tým Vám řekne možnosti realizace a upozorní na případná omezení.

2. Vytvoření cenové nabídky

Na základě úvodní schůzky náš tým vypracuje detailní cenovou nabídku, která bude obsahovat veškeré náklady na realizaci, spuštění a provoz webu. S touto nabídkou Vás důkladně seznamíme a vysvětlíme Vám jednotlivé položky.

3. Vytvoření wireframes

Náš tým vypracuje wireframes webu, což je tzv. drátový model jednotlivých stránek webu. Tento drátový model definuje rozložení na prvků na stránce a je základem pro vytvoření grafiky webu. Wireframe není barevný, neobsahuje obrázky a většina textů je pouze ilustračních.

4. Grafika webu

Na základě schválených wireframes je vytvořena grafika webu v barvách, s texty a obrázky odpovídajícími finálnímu vzhledu webu.

5. Kódování šablony

Vytvořená a schválená grafika je předána našemu týmu kodérů, který vytvoří šablonu, které rozumí webový prohlížeč. V tuto chvíli již můžete okusit Váš web přímo ve Vašem prohlížeči.

6. Programování

Šablona vypadá hezky, ale bez dynamických funkcí to není ono. Náš tým programátorů napojí šablonu na náš redakční systém a vdechne život dynamických prvkům v šabloně jako jsou např. kontaktní formuláře, výpis novinek, výpis poduktů apod.

7. Beta testování

Web je spuštěn na testovací doméně a podroben důkladnému testování. Tohoto testování se můžete účastnit i Vy a vámi vybraný kolektiv testerů. Veškeré nalezené nedostatky jsou odladěny a opraveny.

8. Deploy

Klíčová část celého projektu. Web je zprovozněn na produkčním serveru, jsou nastaveny měřící nástroje (např. Google Analytics), spuštěna indexace vyhledávači (google, bing, seznam, apod.). Také je ověřena správná konfigurace serveru z pohledu rychlosti a bezpečnosti včetně nastavení SSL certifikátu. Následně je provedeno směrování domény a web je zpřístupněn veřejnosti.

9. Testování a monitoring

Po spuštění je oveřena správná funkce SSL certifikátu, funkčnost všech stránek, správná indexace vyhledávačí, správné zobrazení linků na sociálních sítích. Web je monitorován našimi programátory, kteří ihned reagují na případné problémy.

10. Údržba

Pro správný a bezpečný chod webu je zapotřebí provádět pravidelnou údržbu a aktualizace systému. Pokud využíváte náš hosting a službu APP-Care, je tato údržba prováděna v pravidelných intervalech a veškeré aktualizace CMS jsou zdarma.